Hakkımızda

Şirketimizin temelleri 1938 yılında dedemiz Emin Gaffaroglu tarafindan İzmir'in en büyük çarşısı olan Kemeraltı Çarşısında atılmıştır.

İlerleyen yıllarda babadan oğula geçen ve bugünlere kadar gelen bir ticari gelenek ailemiz ve firmamız tarafından benimsenmiştir.

Bugün Gaffaroglu Ambalaj Ltd. Şti. sektöründe öncü lider ve söz sahibi olmasının sebebi, Bu geleneğini kaybetmemiş olması ve prensiplerinden asla ödün vermemesidir.

Şirketimiz piyasalarda ekonomik durum nasıl olursa olsun. güçlü ekonomik yapısıyla ve ürün çeşitliliğiyle müşterilerinin memnuniyetini kazanmış ve yıllardır tedarikcisi olduğu firmaların eksiksiz, dürüst ve kaliteli hizmet anlayışıyla güvenini kazanmış ve sektöründe lider firmalarından biri olduğunu ispatlamıştır.

Şirketimiz fiyat odaklı değil müşteri odaklı çalışmaktadır. Müşteri memnuniyeti bizim için bir gelenektir. Ayrıca her ay düzenli olarak kalite kontrol, ürün geliştirme programı ve arge calışmalarıyla siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet vermeyi amaçlamaktayız.

İletişim

İster teşekkür veya eleştiri, ister yeni fikirler, veya istekler olsun bizimle paylaşın...

Lokasyon

1202/2 Sokak No:46 Gıda Çarşısı
Yenişehir İZMİR

Pazartesi-Cuma: 8.30-19.00
Cumartesi: 8.30-15.00
Pazar: Kapalı